logo

virtual-ture

تصاویر 360 درجه

internet

اکانت اینترنت

cloud-computing

مرکز محاسبات ابری

refrences

پایگاه های اطلاعاتی

email

پست الکترونیک

edu

سامانه دانشگاهی

{Arakut} {Gallery}

مشاور عالی استاندار با تشریح چگونگی شگل گیری انقلاب اسلامی با رهبری داهیانه حضرت امام( ره) و با مقایسه قبل و بعد از انقلاب به نقش جوانان و دانشجویان در شکوفایی اشاره نمودند.

ایشان با یادآوری این موضوع و نقش استعمار انگلیس و استکبار جهانی خصوصا آمریکا در قبل انقلاب در ایران اشاره نمودند که باعث شکل گیری انقلاب با اندیشه های استکبارستیزی شد.

وی با اشاره به تلاش هایی و هزینه هایی که برای تحقق و شکل دادن قانون اساسی کشور شده است، وظیفه اجرای همه بندها و اصول قانون اساسی را بر عهده ریاست محترم جمهور دانستند و از جوانان خواستند تا با صیانت از این اصول در ساری شدن هرچه بیشتر قانون اساسی به متجلی شدن روح قانون در کشور کمک نمایند.

هاشمی با اشاره به این موضوع که ریاست محترم جمهور یک فرد حوزوی و دانشگاهی می باشند ، تفکر حاصل از این رویکرد را برپایه تدبیر دانستند که نتایج مهم آنرا در حوزه های مختلف مشاهده نمودیم. 

ججت ا... هاشمی با اشاره به دستاوردهای مهم دولت برگرداندن روحیه اخلاق مداری به جامعه سیاسی و دولتی را دانستند.

ایشان از دیگر دستاوردهای مهم دولت گسترش نفوذ و افزایش سطح تعاملات بین المللی برشمردند.

مشاور عالی استاندار محترم استان با اشاره به نقش مرحوم آیت ا... رفسنجانی در انقلاب اسلامی، ایشان را از سرمایه های ملی و پشتوانه های انقلاب برشمردند .

وی با تاکید بر این موضوع که با توجه به فرصت ایجاد شده در دولت تدبیر و امید و دستاوردهای نظام در این ۴سال ، قدر این فرصت را بدانیم و با رویکردی اخلاقی در رسیدن به اهداف عالیه نظام و در سایه رهبری مقام معظم رهبری دولت را حمایت نماییم.