دانشگاه صنعتی اراک - Arak University of Technology - کارگاه آموزشي اخلاق پژوهشي و صيانت از حقوق شهروندي برگزار شد.
پرینت

کارگاه آموزشي اخلاق پژوهشي و صيانت از حقوق شهروندي برگزار شد.

به همت اداره روابط عمومی وامور بین الملل دانشگاه صنعتی اراک و با همکاری بنیاد نخبگان استان مرکزی، شرکت توزیع برق و انجمن مهندسی برق و الکترونیک استان مرکزی،کارگاه آموزشی اخلاق پژوهشی و صیانت از حقوق شهروندی با موضوع اخلاق مهندسی و مهندسی اخلاق توسط پرفسور مهدی بهادری نژاد چهره ماندگار ملی برگزار شد.

دراین مراسم مهندس اله داد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق و رئیس انجمن مهندسی برق و الکترونیک استان مرکزی با بیان این موضوع که اخلاق شرط اول هرعمل می باشد، هدف از برگزاری این برنامه را بصورت مشترک با دانشگاه توسعه تعامل اخلاقی سازمان ها و هم افزایی در این راستا دانستند.

وی با تاکید براین موضوع که دانشگاه بهترین محل برای آغاز این نوع نگاه ها بای رسیدن به جامعه اخلاقی می باشد.

در ادامه پرفسور مهدی بهادری نژاد چهره ماندگار ملی و نویسنده کتابهای اخلاق مهندسی و مهندسی اخلاق و نیز اخلاق دانشگاهی به تفسیر و فلسفه رشد اخلاقی جوامع اشاره نمودند.

ایشان با اشاره به نیاز گسترش اخلاق عمومی و توسعه اخلاق محوری در علوم را، اصل و لازمه رسیدن به آرامش برای جامعه تحصیل کرده برشمردند.

در بخش دیگری ایشان اضافه نمودند گسترش اخلاق تنها با مهندسی درونی هرفرد با نگاه تخصصی و علمی به معیار های اخلاقی و رسیدن به نقطه پیشرفت اخلاقی ممکن خواهد شد.

در پایان این مراسم از پرفسور بهادری نژاد توسط شرکت توزیع نیرو برق  و دانشگاه تجلیل بعمل آمد.

این نشست در سرسرای پروین اعتصامی دانشگاه صنعتی اراک از ساعت 8:30 مورخ 12اسفندماه 1394 آغاز و به مدت 3 ساعت بطول انجامید.

نوشته شده توسط روابط عمومیارسال شده در: اخبار جاری دانشگاه

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صنعتی اراک است.
اراک ، خیابان دانشگاه ، دانشگاه صنعتی اراک / کدپستی : 38181-41167 / صندوق پستی : 38135-1177