logo

virtual-ture

تصاویر 360 درجه

internet

اکانت اینترنت

cloud-computing

مرکز محاسبات ابری

refrences

پایگاه های اطلاعاتی

email

پست الکترونیک

edu

سامانه دانشگاهی

یا محول الحول و الاحوال
 
 
{Arakut} {Gallery}
 
اساتید ارجمند، کارکنان شریف و دانشجویان عزیز
 
با سپاس و ستایش خداوند متعال که توفیق درک سالی جدید را به ما عطا فرمود اینجانب لازم می‌دانم فرارسیدن سال نو را به عموم شما دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اراک تبریک عرض نمایم.
 
دانشگاه صنعتی اراک با تمام دستاوردهاي خود در سال 1393 شمسی و سپری کردن فراز و نشيب‌هاي آن به استقبال سالی نو مي‌رود. در سال گذشته به حول و قوه الهي و با تلاش حوزه های مختلف آموزشی و پژوهشی، دانشجویی و فرهنگی، اداری و پشتيباني، دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري، کانون ها و تشکلهای دانشجویی، فرهنگی و علمی، اساتید، دانشجویان و کارکنان گرامی دانشگاه توانست به فعالیتهایی كه هدف گذاری شده بود ادامه و توسعه زیر ساختهای آموزشی و پژوهشی، دانشجویی و فرهنگی را پیگیری و به انجام رساند.
 
دانشگاه صنعتی اراک در سال 1394 نیز  اجراي برنامه هاي راهبردی دانشگاه بویژه ارتقا كيفيت آموزشي و پژوهشي، تعامل و تبادل نظر سازنده و قانونمند  با دانشگاهیان، تقویت ارتباط با مراكز صنعتی و افزایش بهره وری و درآمدزایی را با استفاده از تمام ظرفيتهاي موجود و حفظ شأن و منزلت محیط مقدس دانشگاه و با رعايت نظم، قوانين و مقررات در کنار محيطي صميمي و  دوستانه را از اولویتهای اصلی خود قرار داده است.
 
اينجانب در آستانه سال جديد که با نام و ياد مبارک حضرت صديقه طاهره فاطمه زهرا (س) آغاز  می گردد ضمن ابراز تشكر و سپاس فراوان از همه اعضای محترم هیات علمی، مديران، كاركنان و دانشجويان عزيز سال نو را به شما خانواده ی دانشگاه صنعتی اراک صمیمانه تبريك عرض می نمایم و سلامتي، نشاط و عاقبت بخيري شما و خانواده‌هاي محترمتان را از خداوند متعال مسئلت مي‌نمايم و امیدوارم در سال جدید نیز شاهد همدلی و  همراهی بیش از پیش شما عزیزان برای ادامه حرکت در راستای انجام مسئولیت خطیر علمی و فرهنگی برای اقتدار و عزت میهن عزیز اسلامی ایران باشیم.
 
با احترام
 
عباس پاک
 
بهار1394